Олександр Скидан

Ведущий, Ужгород

+380 50 936 8987

+380509368987

Ведущий Олександр Скидан, Ужгород

Тамада — це центральна особа (після молодят звичайно :) весільного свята. Від нього залежить, чи будуть молодята і гості задоволені емоційною атмосферою свята. Тому віднесіться серйозно до вибору ведучого і почніть пошуки мінімум за 4-8 місяців до весілля. Слід знати, що в літній період цього часу може і не вистачити, оскільки популярні та шановані ведучі уже "розібрані" і може трапитися накладка. Отож, щиро радимо Вам раніше почати пошуки.

Якщо Ви заздалегідь маєте вибір серед декількох потенційних ведучих, Вам необхідно з ними зустрітися. І навіть краще, коли зустрінетесь двічі. Бажано, призначити зустріч саме в тому залі, де і святкуватиметься весілля.
Тамада при зустрічі повинен представити власну програму, узгодити її з Вашими побажаннями, найяскравіші фотографії або відео, які відображають стиль його роботи. Все це повинно супроводжуватися поясненнями, на основі яких Ви і вирішите, чи підходить Вам цей ведучий чи ні. Не забудьте уточнити у скільки годин він зазвичай працює, а також, що входить у його послуги.

Работы из портфолио

 • Нравится
  0
 • Нравится
  0
 • Нравится
  0
 • Нравится
  0
Смотреть все в портфолио (фотографий - 4)